זמן משלך

עינת בר אילן קיץ מאמנת אישית

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • אימון אישי - מהו ?

  אימון אישי הוא בעיני המפתח הנכון לצמיחה, העצמה והתחדשות.

   בבסיס הרעיון של  אימון אישי- עומדת הגישה האומרת כי לאדם נתונה יכולת בחירה חופשית בכל שלב ושלב ובכוחו לשנות את דרך התנהלותו. נקודה נוספת בבסיס האימון היא כי לאדם יש יכולת לשנות את מציאות חייו על ידי שינוי תפיסתו את המציאות. המשמעות של הדברים שאותם האדם פוגש היא בידו, ואם ישנה את האופן שבו הוא רואה את המציאות, הוא ישנה גם אותם ומכאן את מהלך חייו. בפני האדם עומדת תמיד האפשרות של שינוי תפיסתו ושינוי דפוסי-פעולתו וכל הנגזר מהם ועל ידי כך להגיע לתוצאות שונות.

  תהליך אימון אישי שנחשב ליעיל הוא כזה המביא לידי ביטוי באופן מיטבי את היכולות של המתאמן ומוביל לתוצאות ולהצלחת המתאמן. האדם מביא את יכולותיו לידי ביטוי מיטבי כאשר מאחורי פעולתו עומדת מודעות לערכים שלו, התגייסות למען חלום שהוא רוצה להגשים או כאשר יש לו אמונה  ביכולת שלו לבצע זאת. על בסיס זה עושה המאמן שימוש בכלים כמו עידוד, הבאת יכולות למודעות, העלאה ערכים למודעות, קישור בין פעולות ההווה לחזון הפרטי, הבנת חסמים, שימוש בכלי חשיבה תוצאתית, שימוש במשאבים שונים שקיימים כבר בחייו של המתאמן, "השאלת" יכולות מתחום אחד של המתאמן לתחום אחר.

  אני אישית באה מרקע של אימון ממוקד מטרות, יעדים וחזון. האימון בעיני הוא כלי ולא מטרה כשלעצמה. האימון נועד להוציא את המיטב מהיכולות האישיות של כל מתאמן ומתאמן ע"י זיהוי חסמים בדרך וע"י הוספת הרגלים ולא שינוי הרגלים קיימים.

  אני מאמינה שאימון טוב- מביא למיקסום היכולות של כל מתאמן, באשר הוא!

BizMakeBiz פותח ע"י