זמן משלך

עינת בר אילן קיץ מאמנת אישית

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • אודות

  שמי עינת בר אילן (- מנעורי) – קיץ (- מנישואי). נולדתי ב-8.1.1969  בקיבוץ גינוסר. גדלתי וחונכתי באחת מערי השינה של תל אביב; וכיום אני נשואה ואם לשתי בנות (15 ו-12).

   

  בגיל 17 התחלתי את לימודי המשפטים , כעתודאית, באונ' תל אביב. עם סיום לימודי התואר הראשון ( בהצטיינות) התגייסתי לצבא, ושם שירתתי שנים רבות כעורכת דין בתפקידים שונים ומגוונים. במהלך השירות סיימתי תואר שני ( בהצטיינות) במשפטים, ואף התחלתי לימודי דוקטורט.

   

  בשל נסיבות אישיות לא שיגרתיות, שהחלו עם לידתה של ביתי השנייה ב-1998, נדרשתי לטפל בעומס גדול של משימות רבות ומורכבות. בשל כך למדתי על בשרי כיצד לנהל את הזמן באופן מיטבי.

   

  עם שיחרורי מהצבא, למדתי לימודי מגדר באונ' בר אילן. בשלב זה החלטתי למנף את יכולותי בניהול זמן, יחד עם אוריינטציה פמיניסטית, למיזם שקראתי לו- "זמן משלך" (- על משקל "חדר משלך" של וירג'יניה וולף). הרעיון המוביל הוא שנשים ( במיוחד)- צריכות ויכולות לנהל את הזמן שלהן טוב יותר, כך שיהיה להן יותר זמן משלהן, וכך ממילא ייטיבו את איכות חייהן. במסגרת המיזם- למדתי את נושא ניהול הזמן באופן תיאורטי ועברתי קורס הכשרת מאמנים בבי"ס תות.הקורס כלל למידת חומר תיאורטי ופרקטיקום בהנחיית מאמנת בכירה.

   

  אחרי לימודיי המעשיים והתיאורטיים- הקמתי את "זמן משלך"- עסק משלי לאימון אישי לניהול זמן לנשים. מדובר באימון- אחת על אחת- לניהול זמן. יש כאן שני נדבכים- אימון אישי- שהוא בעיני המפתח להעצמה ולהצלחה, וניהול זמן- כיצד  לייצר לכל אישה זמן איכות משלה,  בלא נקיפות מצפון

   

  מאז התחלתי את לימודי ועד היום אימנתי לא מעט נשים, שהעידו כולן על פריצת דרך- בנושא ניהול זמן בפרט ואף בחייהן בכלל...

  המלצות על עבודתי תוכלו למצוא בפרק "חוות דעת".


   
BizMakeBiz פותח ע"י